Hakkımızda


PAYNATech, Kasım 2020′ de kuruldu. Bugün PAYNATech, ülkedeki Türk sahibi ve işletmecileri ile pnömatik ve otomasyon ekipman tedarikçisidir.

Pnömatik uzmanları olarak PAYNATech, valfler, hava hazırlama, vakum işleme ve diğerleri gibi kendi pnömatik sektörlerinde uzmanlaşmış dünyanın dört bir yanından önde gelen üreticilerle ortaklık kurmuştur. PAYNATech, her alanda uzman üreticilere sahip olarak, müşterilerimize pnömatik, sıvıların kullanımını gerektiren herhangi bir otomasyon uygulaması için ve yardımcı elektrik alanlarında en uygun ürün çözümlerini sağlamak için teknik bilgi tabanını, ürün derinliğini, genişliğini ve dünya çapındaki desteği kullanır.

PAYNATech, ülke çapında 10’dan fazla personel istihdam etmekte ve yerel olarak eğitilmiş pnömatik uzmanlar tarafından sağlanan çok çeşitli endüstri ve uygulama bilgilerinden yararlanmaktadır.

Kısacası sadece uzmanlık alanında çalışan ve sadece konusunda üretim yapan dünya markalarının Türkiye Genel Distribütörlükleri’ni yürütmekte olan firmamız cam, lastik, dolum, gıda, tekstil, kozmetik, alüminyum, plastik, matbaa, otomotiv, mobilya, hijyen, paketleme, petrokimya, inşaat, demir – çelik vb. sektörlerde faaliyet göstermektedir.

Satış sürecini sektöre ayırmaya inanıyoruz.”Ben de” tedarikçisi değiliz. İşlerini yürütmek için ‘’Toplam Sahip Olma Maliyetini’’ düşürmeye yönelik çözümler sunarak, müşterilerimizle kârlarını artırma çabası içinde gerçek ortaklıklar kuruyoruz.

Lütfen bize bunu nasıl yaptığımızı sorun ve ürünlerimizin, uzmanlığımızın ve üreticilerimizin uzmanlığımızın Türkiye’deki Pnömatik ve ilgili otomasyon gereksinimleri için PAYNATech’i kullanması için şirketinize harika bir iş durumu sağlayabileceğini kanıtlayalım.

PAYNATech ürünleri hakkında daha fazla bilgi için – Bize Ulaşın