Hidrolik Valfler

Dünya çapında
Wandfluh Group, kendi şirketleri aracılığıyla Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da faaliyet göstermektedir. Ayrıca dünya çapında 30’dan fazla ülkede, çeşitli pazarlarda Wandfluh ürünleri sunan ve müşterilerle işbirliği içinde hidrolik çözümleri gerçekleştiren temsilcileri vardır. Tüm şirketler ve temsilciler, İsviçre’deki geliştirme ve üretim tesislerine doğrudan erişimden yararlanmaktadır. Bu müşteri ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde mühendislik ve üretim süreçlerine hedeflenen bir şekilde dahil edilmesini ve ayrıca teknik olarak zorlu projelerin yüksek kalitede, zamanında ve bütçe dahilinde gerçekleştirilebilmesini sağlar.

Kalite
Wandfluh’un onlarca yıldır uyguladığı başarılı modelin anahtarı kalite konusunda keskin bir farkındalık ve olumlu bir hata kültürüdür. Yüksek düzeyde şirket içi üretimi hedefliyoruz ve modern üretim makinelerine ve süreçlerine yatırım yapıyoruz, böylece gelecekte de artan kalite gereksinimlerini aşmaya devam edebilelim. Örneğin, açık bir şekilde tanımlanmış bir sızıntıyı sağlamak için vanalar bir honlama işlemi ile eşleştirilir. Ek olarak, her valf ayrı ayrı kontrol edilir ve yalnızca test standlarımızdan birinde sıkı test kriterlerini karşıladıktan sonra teslimat için onaylanır.

Ortaklar
Wandfluh Group, ortaklarıyla eşit bir ilişki geliştirmeye inanmaktadır, çünkü bunun en iyi sonuçları elde etmenin tek yolu olduğuna inanıyoruz. Planlamadan bakıma kadar gerektiğinde projeleri destekliyoruz ve bir projenin tüm seyri boyunca yararlanabileceğiniz geniş bir uzman havuzumuz var. Standart bir ürün bir hidrolik devreye optimum şekilde entegre edilemiyorsa, müşteriye özel modifikasyonlar çok kısa sürede geliştirme, üretim ve montaj departmanımızla birlikte uygulanabilir, böylece müşterimiz en uygun şekilde tasarlanmış bir hidrolik sistemi çalıştırabilir.

Geliştirme
Yıllar içinde Wandfluh, çeşitli pazarlar için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli, uygun maliyetli standart ürünlerden oluşan geniş bir portföy geliştirdi ve üretti. Bunlar modüler bir şekilde yapılmıştır ve çok sayıda potansiyel kombinasyonu ve anahtarlama konumu izleme veya entegre elektronik gibi yenilikçi ek seçenekleri destekler. Standart ürünler dışında, Wandfluh ayrıca belirli bir müşteri ihtiyacına göre özel olarak geliştirilmiş ve üretilmiş valf ve sistem çözümleri sunmaktadır. Geliştirme, üretim, montaj ve test vanaları ile sistem çözümleri arasındaki yakın etkileşim, burada başarının anahtarıdır.

Ek bilgi için Wandfluh kataloğunu inceleyin.