Dolum Endüstrisi

PAYNATech, içecek endüstrisinde çok güçlü bir deneyime sahiptir. Temel gereksinimler, çeşitli üretim ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli geliştirilebilen yüksek üretim oranları ve sistemleri içerir. Karıştırma, kalıplama, dolum, mühürleme, paketleme, etiketleme, nakliye ve kalite kontrolden, pnömatik sistemlerimiz daha fazla ürün, iyileştirilmiş çalışma verimliliği ve
sızıntı veya ambalaj hasarı nedeniyle daha az ürün israfına izin verir.

Dolum Uygulamaları için Çözümler

Yüksek kaliteli otomasyon bileşenlerimiz, dolum endüstrisinde yaşanan bir dizi zorluğu çözmek için kullanılabilir. Kararlılığı artırıcı ve üretkenliği artıracak ve daha güvenilir uygulamalarla sınırlı ekipman kesinti süresi sağlayacak yüksek hızlı çözümleri keşfedin.

MAC Valflerin, hızı ve tekrarlanabilirliği kolaylaştıran üstün bir ürün sunduğu bilinmektedir. Ürünlerinin, döngü süresini optimize ettiği ve genellikle doldurma endüstrisiyle ilişkilendirilen zorlu çalışma koşullarında güvenilirliği artırdığı kanıtlanmıştır.

Aşağıdakiler dahil, dolum endüstrisi çözümlerimizin faydalarını keşfedin:

• Drop-in yedek parçalar
• Daha uzun ekipman ömrü
• Yapışmaz valfler
• Minimum sürtünme
• Hava basıncı dalgalanmalarından etkilenmeyen ekipman
• Hava kirliliğinden etkilenmeyen ekipman
• Yüksek hızlı uygulamaları ve tekrarlanabilirliği destekleyen yüksek hız değiştirme kuvvetli sistemler
Yıkanabilirlik uyumluluğu

Dolum Uygulamaları için Bullet Valf – MAC Valves hava valfleri teknolojisinde evrim!
MAC Valves, içecek dolumu için hava valfi çözümlerinde dünya lideridir. Hız ve
tekrarlanabilirlik, kritik doldurma parametreleri, MAC’ın ürün tasarımının doğasında bulunan faydalardır. Bu özellikler sayesinde, MAC valflerinin döngü süresini optimize ettiği ve doldurma tutarlılığını önemli ölçüde iyileştirdiği kanıtlanmıştır.

Bullet Valfın dişli kartuş konfigürasyonu, harici boru veya bağlantı elemanlarına ihtiyaç duymadan pnömatik aktüatörlere veya vakum jeneratörlerine doğrudan entegrasyon gibi çeşitli montaj olasılıklarına izin verir. BV kartuşunun 2 Yollu ve 3 Yollu modelleri (9mm, 10mm ve 14mm çaplar) mevcuttur. Bir yüzey manifoldu montaj konfigürasyonu da
sunulmaktadır.