Cam Endüstrisi

PAYNATech, cam imalat endüstrisinin zorlu uygulamalarına uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış bir dizi pnömatik sistem sunar. Üretimi iyileştirin, daha yüksek verim elde edin, ekipmanınızın ömrünü uzatın, doğruluğu artırın ve yüksek sıcaklıklar için soğutma uygulamalarını keşfedin.

Özellikle MAC Valves cam alanında büyük başarılar elde etmiş ve sektöre birkaç yıldır destek olmuştur.

Uzmanlıkları şunları içerir:

Valf Blokları: Tüm MAC solenoid valfleri, MACSOLENOID® ve silme hareketi teknolojisi sayesinde kirlenmeye karşı tamamen korunur. MAC Valves kendi bobinlerini üretir, kirliliğe ve yüksek ısıya dayanıklıdır.

Kartuş Valfler: MAC Kartuş Valfleri tipik MAC tasarımına sahiptir – dengeli poppet, sağlam yapı, yüksek akış, düşük minimum çalışma basıncı ve güçlü, güvenilir bir yay ile ve ayrıca sevkiyattan önce tamamen test edilmiştir. Sonuç olarak, ömür beklentisinin 80 milyon döngüye kadar olduğu kanıtlanmıştır ve bunlar tüm büyük valf bloğu üreticileriyle birebir uyumludur.

Üfleme Valfleri: Benzersiz MAC Valfleri yüksek sıcaklık 4 yollu pilot teknolojisi ve yapışmaz tasarım, son üfleme, çökeltme üfleme, karşı üfleme ve soğutma uygulamalarınız için hızlı ve güvenilir yüksek akışlı üfleme uygulamalarına izin verir. Elektrikle veya havadan uzaktan kumandalı olabilirler. Sıralı veya alt taban montajları, tüm makinelerde kolay yenileme sağlar.

Yüksek Sıcaklık Alt Taban Valfleri: Yeni nesil MAC 4 yollu pilot solenoid ve uzak hava valfleri, yüksek sıcaklık uygulamaları ve ağır hizmet ortamları için tamamen tasarlanmıştır. MAC veya ISO tabanlı özel montajlar, Circuitbars® ve geçiş plakaları, bakım ve yeni makine tasarımlarında kolay iyileştirme için tüm kombinasyonlara izin verir. Presleme ve üfleme uygulamaları için mekanik veya elektronik kontrollü sandviç akış kontrolleri ve sandviç basınç kontrolleri mevcuttur.

Konveyör Valfleri: MAC Valfleri 4 yollu dengeli pilot teknolojisi ve yapışmaz tasarım, hız, doğruluk ve güvenilirliğin kritik olduğu süpürme uygulamalarında hızlı ve güvenilir çalışma sağlar.